Lucky Lady’s Charm Deluxe

luckyladyscharmdeluxe

lucky_ladys_charm_dxGra Lucky Lady’s Charm Deluxe jak sama jej nazwa może wskazywać, jest głównie dedykowana kobietom, które mogą mieć również potrzebę zagrania w gry hazardowe. Jak możemy się również spodziewać, ten automat hazardowy, jest uproszczony i przygotowany w słodkiej, różowej oprawie graficznej, która z pewnością wpadnie w oko wszystkim kobietom, które mają ochotę na odrobinę hazardu w najlepszym, kobiecym wydaniu.

Dokładnie, Lucky Lady’s Charm Deluxe prezentuje bardzo kobiecy układ, oraz jasno pokazuje, iż jest to gra dedykowana właśnie kobietom. Na jej planszy znajdziemy piękną i charakterystyczną blondynkę, która będzie naszą największą kartą przetargową – w końcu to kobiecość powinna być najbardziej opłacalna.

Oprócz tego, warto jest zwracać uwagę podczas rozgrywki na monety, oraz litery i liczby, albowiem to właśnie one będą przybliżać nas do wygranej, oraz do mnożenia naszych wygranych przez odpowiedni mnożnik.

Jak grać ?
Kobieca gra hazardowa nie wyróżnia się niczym innym, od innych automatów hazardowych. Co prawda prezentuje się lepiej, oraz wygląda pod względem kosmetycznym o wiele lepiej niż większość dostępnych gier. Z samych jednak reguł Lucky Lady’s Charm Deluxe, nie sprawia żadnych problemów, albowiem jest to 3 bębnowy jednoręki bandyta, który w internecie jest jeszcze bardziej przyjazny i prosty w obsłudze.
scrn_lucky_ladys_charm_dx
Chcąc zacząć grę, wystarczy nacisnąć przycisk Play. Chcąc zatrzymać bębny, należy przycisnąć przycisk Hold umiejscowiony pod danym bębnem. Jeżeli chcemy zwiększać nasze zakłady, zwiększamy poziom kwoty w polu Stake. Jeżeli natomiast chcemy zwiększyć ilość linii, wystarczy dotknąć “+” przy nazwie Lines.

Jeżeli sama rozgrywka nas już znudziła, możemy spróbować grania automatycznego. Jest ono jeszcze bardziej wygodne a wygrywanie wtedy staje się proste, łatwe i co najważniejsze wygodne. Aby móc rozpocząć automatyczną grę, należy nacisnąć na przycisk Auto Spin, upewniając się wcześniej, iż mamy ustawioną odpowiednią ilość zakładów, które będą automatycznie się realizować.