Mega Fortune

mega-fortune-slot

"mega_fortune"Mega Fortune to rewelacyjny slot video, którego nazwa nie jest przypadkowa! W tym progresywnym jednorękim bandycie, można bez specjalnego wysiłku wygrać prawdziwą fortunę! Pamiętaj jednak, ze w Mega Fortune, tak jak w każdym innym slocie, o wielkości Twojej wygranej decyduje jedynie przypadek. Czy masz wystarczająco dużo szczęścia, aby pobić największe rekordy w wygranych ?

Ogólnie o grze
W jednorękim bandycie Mega Fortune zapach wysokich wygranych czuć już po pierwszym uruchomieniu. Motywem przewodnim w grze są bowiem taki symbole, jak jachty, szampany, cygara, limuzyny, czy drogocenne klejnoty. Nie sposób zatem nie wczuć się w panującą w grze atmosferę.

Do wykorzystania w grze mamy zarówno bonusowe spiny, jak i specjalne bonusowe rundy, pozwalające na wielokrotne pomnożenie dotychczasowych wygranych, z których możemy skorzysta po każdej zwycięskiej rundzie.

Mega Fortune to trzyrzędowy i pięciobębnowy automat video, a obstawiać można aż 25 linii. Liczba progresywnych jackpotów, to natomiast 3 sztuki.
Atrakcje i ułatwienia w Mega Fortune
Niektóre z gier hazardowych, dają swoim graczom większe szanse na wygraną, inne natomiast mniejszą – to naturalne. Automat Mega Fortune zdecydowanie należy do tego pierwszego rodzaju gier.
"scrn_mega_fortune"
Oto kilka cech charakterystycznych tej gry, które sprawią, że wygrane będą bliżej niż kiedykolwiek:

– Trzy symbole Scatter.
Niektóre z symboli maja większe znaczenie w grze, niż pozostałe. Zaliczyć do nich możemy właśnie Scattery, których pojawienie się na ekranie do gry, daje graczowi dostęp do całkiem darmowych spinów. Im więcej takich symboli pojawi się na monitorze podczas rozgrywki, tym więcej darmowych rund mamy do wykorzystania. Przy wykorzystaniu gratisowych spinów, gracz ma szansę zwiększyć swoją dotychczasową wygrana nawet pięciokrotnie!
– Gra bonusowa
W momencie, kiedy na ekranie do gry, po zatrzymaniu się bębnów maszyny, zobaczymy trzy symbole koła, możemy skorzystać ze specjalnej bonusowej rundy, dającej możliwość powiększenia dotychczasowej wygranej. Jednak w tym przypadku runda bonusowa wygląda całkiem inaczej, niż w innych slotach. Gracz musi bowiem odpowiednio zakręcić kołem maszyny, które, jeśli dobrze się ułoży – da nam dodatkową wygraną. Największe koło, ma zawarte w sobie dwa mniejsze koła, które kolejno kręcą się. Aby wygrana była możliwa, koło środkowe musi zatrzymać się na specjalnej strzałce. Jeśli tak się stanie, należy zakręcić trzecim kołem – w przypadku gdy ono również zatrzyma się na strzałce, wygrywamy progresywnego jackpotu!

Podsumowując wszystkie atuty i cechy charakterystyczne slotu Mega Fortune, stwierdzić możemy bez problemu, że jest to świetna gra łącząca w sobie zarówno zachęcający wątek, jak i świetną zabawę, oraz szansę na naprawdę olbrzymie wygrane pieniężne. Sloty progresywne stworzone zostały głównie z myślą o graczach żądnych niewiarygodnych wygranych, nie oznacza to jednak, że swoich sił nie mogą spróbować również osoby niedoświadczone :-).