Opis pól kości

Tabela

kosci_zasady_3Stół do gry jest naszym miejscem do rozgrywki w dzisiejsze kości. Jego wygląd i rozplanowanie jest z początku trudne do zrozumienia, ale jest wykonany w taki sposób, aby dać nam porządny kawał rozgrywki, oraz duży zakres zakładów, co potem zrozumiemy i będziemy z tego faktu jak najbardziej zadowoleni. Kiedyś obsługa stołu była trudna, kiedy wchodziliśmy do rozgrywki. Dziś dla średnio obeznanej osoby stół jest w rozgrywce internetowej czytelny i jasny, tak wiec nie będziemy mieć problemów z jego odczytaniem.
Układy pól w grze w kości
Zaczynamy od znanego i potrzebnego nam pola z napisem PASS, który biegnie dookoła krawędzi z zewnątrz, gdzie robimy zakłady o nazwie “pass line” – jest to jeden z podstawowych zakładów.

 

Opis pól kości

kosci_polaW środku układu naszego stołu znajdziemy proponowane zakłady znane jako “proposition”. Jest to ciekawy zakres zakładów, który uznawany jest bardziej za egzotyczny, lecz pomimo wszystko opatrzony jest on w kasynach internetowych dużymi kursami, lecz co za tym idzie również i dużym stopniem ryzyka.

Pamiętajmy również iż dla dobrych zakładów, jest również miejsce dla zakładów złych, dlatego też na stole widnieje strefa dla “zakładów przeciwnych”. Zakłady typu “don’t pass” jest oczywistym przeciwieństwem “pass line” dlatego też leży on na przeciwko tego właśnie zakładu. Istnieje również strefa zakładów “don’t come” gdzie numery które możemy obstawić gdzie mamy możliwość obstawienia zakładów jako wyrzucone przed siódemką jako nie wyrzucone przed tym numerem.

Na tym kończy się cała filozofia. Aby dobrze zrozumieć układ pól, warto wiedzieć również dużo na temat samych zakładów jakie oferowane są w tej rozgrywce hazardowej. Jak widać, nie jest ich dużo, tak więc każdy z nas będzie mógł szybko zapoznać się z prowadzeniem rozgrywki na tym poziomie, oraz z takimi możliwościami. Wykorzystanie potencjału jaki ma dziś ten zakres gry, pozwala wielu z nas na osiąganie wysokich wygranych w kasynach, dzięki czemu same kości są tak atrakcyjne dla dzisiejszych graczy, zajmujących się hazardem.