Opis pól ruletki

Roulette_Tips

"pola_ruletki_3"Pola w ruletce bez względu na jej odmianę, to nasze własne pole do popisu w którym możemy dowolnie definiować nasz zakład. Mając tak szerokie pole do popisu, możemy korzystać z zakładów zarówno standardowych, jak i niestandardowych. Każdy z nich jest możliwy do trafienia podczas dowolnego kręcenia, dlatego też nie należy przejmować się stopniem prawdopodobieństwa, albowiem w wypadku ruletki ma ono znikome znaczenie. Tylko nasze przeczucie może nas doprowadzić do upragnionej wygranej, którą jesteśmy zainteresowani."pola_ruletki_eu"

Zakłady wewnętrzne i zewnętrzne
W ruletce definiowane są dla nas dwie grupy zakładów które możemy wykorzystać. Pierwszą z nich, są zakłady wewnętrzne znane jako inside bets, oraz wewnętrzne, zwane outside bets. Zaczynając od zakładów wewnętrznych, możemy określić je jako obstawianie danego numeru lub ciągu liczb podczas gry zakład zewnętrzny będzie określeniem większej liczby pól. Nazwy tych zakładów określają miejscom na stole w ruletce.

Jeśli chodzi o same zasady i szanse wygrania, to są one dość podzielone z uwagi na duży zakres możliwości jaki w tym wypadku nam jako graczom jest zaoferowany. Stawiając na zakłady wewnętrzne, wymagamy całkowitego określenia wyniku, gdzie musimy stawiać skrupulatnie i szczegółowo. Nagrody w takich zakładach są o wiele większe, lecz jeśli chodzi o ryzyko, to jest ono również spore. Jeśli chodzi natomiast o zakłady wewnętrzne, to są one szersze, mniej ryzykowne, choć i mniej płatne.

"pola_ruletki_2"Zakłady wewnętrzne (Inside bets) – Opis pól ruletki
1. Straight Zakład na pojedynczy numer 35 do 1
2. Split Zakład na dwa numery
3. Street Zakład na rząd złożony z trzech numerów
4. Corner/square Zakład na cztery numery ułożone w kwadrat
5. Six line Zakład na dwa sąsiadujące rzędy numerów
Zakłady zewnętrzne (Outside bets)
6. Kolumna – Zakład na wszystkie 12 numerów znajdujących się w lewej, środkowej lub prawej kolumnie.
7. 1., 2., 3. tuzin – Zakład na 12 liczb znajdujących się w czterech kolejnych rzędach
8. 1-18 lub 19-36 – Zakład na numery z zakresu 1-18 lub 19-36
9. Czerwone lub czarne – Zakład na konkretny kolor liczby
10. Parzyste lub nieparzyste -Zakład na liczby parzyste lub nieparzyste