Tabela wypłat w grze w kości

kosci_p

kosci_wygraneKości to rozgrywka nie bez powodu wybierana przez tak wielu graczy. Ma wiele ciekawych plusów, oraz kwestii godnych naszej uwagi. Jedną z nich, jest bez wątpienia fakt, iż kości posiadają jeden z największych współczynników jakim jest Tabela wypłat w grze w kości, które pod względem wysokości wypłat są największe w kasynach internetowych. To właśnie największy plus, jaki wyróżnia nasze gry w kości. Dzięki temu wiele osób dokonuje również “złych zakładów” które nie są opatrzone przewagą kasyna. Tutaj jednak musimy posiadać wyczucie, które pozwoli nam na dokonanie tego zakładu jako pierwsi, albowiem ktoś inny może być szybszy od nas i szybciej dokonać obstawienia takiego zakładu.

kosci_wygrane_2Jeśli chodzi o powyższy zakład, to nazywany jest on również wolną szansą lub po prostu szansą kości. Ważną kwestią są również wypłaty rzeczywiste. Mało kto zwraca uwagę na ten fakt, oraz na różnicę jaką są otoczone wszystkie inne gry, które wypłaty rzeczywistej nie posiadają. Jak wiadomo, kasyna dają nam możliwość zarobku w teorii 2 do 1. Czy jednak jest tak faktycznie ? Jeśli obstawiamy przykładowo kwotę 10zł do 1, powinniśmy uzyskać wygraną na zasadzie 10zł + 10zł które sami zainwestowaliśmy. Tak jednak w większości gier hazardowych nie jest i wygrywa się mniej, przykładowo 9zł + 10zł które zainwestowaliśmy. Jeśli jednak chodzi o grę w kości, to jest ona opatrzona wypłatami rzeczywistymi, dzięki czemu wygrywamy 100% naszego zakładu + 100% naszego wkładu.

Należy jednak zwrócić uwagę na fakt, iż akurat wolna szansa nie jest opatrzona wypłatą rzeczywistą. Tutaj opłata funkcjonuje i często jest nie mała. Taki zakład nie jest bowiem uznawany jako za początkowy, albowiem “wspieramy” nasz istniejący już zakład nas stole. Również nie wszystkie zakłady mogą być opatrzone wsparciem naszej szansy. Najlepszym z dostępnych jednak zakładów dla tego stwierdzenia jest oczywiście “pass line” który możemy na spokojnie wykorzystać ze wsparciem.

Jak to zrobić ?

Wystarczy poczekać do momentu kiedy liczba punktu zostanie ustawiona, a potem dostawiamy do naszego istniejącego zakładu, czyli sumy żetonów, kolejne żetony, tym razem z tyłu pierwotnego zakładu “pass line”.

W internetowym kasynie taka opcja jest dostępna bez problemu, tak więc nie mamy czego się obawiać. Tabela wypłat w grze w kości