Wygrane w Black Jacka.

winner-live-casino-dealers-3

Wysokie wygrane w Black Jacka nie dziwią dziś właściwie nikogo. Nie ma w tym niczego dziwnego, albowiem Black Jack jest grą która jest dość prosta w porównaniu do innych gier karcianych, takich jak chociażby Poker. Nic więc dziwnego, iż wciąż słyszymy o wielkich wygranych w tym zakresie rozgrywki, który towarzyszy rożnego rodzaju graczom. To prawda, dziś wygrywanie dzięki BlackJack odbija się szerokim echem, szczególnie kiedy stawką jest na przykład… 15 milionów dolarów.

wygrane_blackjackJednym z najbardziej świeżych przykładów, iż taka wygrana jest możliwa, jest Don Johnson. Który w wieku 49 lat, wszedł do jednego z największych kasyn naziemnych w Atlantic City i bez żadnego problemu ogołocił i ośmieszył jednego z tamtejszych krupierów. Jak sam twierdzi, nie miał wielkiej strategii na to, albowiem jego gra była spontaniczna i prowadzona jedynie na wyczucie!
Don Johnson jest raczej osobą której można wierzyć. Facet w wieku 49 lat z widoczną nadwaga oraz prostym i tanim ubiorem, nie jest raczej wielkim przykładem z filmów na których to pokazywano piękną elegancję specjalistów od kasyn i hazardu. Pomimo wszystko pan Don Johson jest dziś z pewnością wrogiem kasyn, które boją się oddawać mu do dyspozycji własne usługi związane z rozgrywką.
wygrane_blackjack_2Również Polscy gracze bardzo chętnie grają w Black Jacka., który jest wg. Nich opłacalny, oraz grą na tyle uniwersalną, iż warto jest ją wybrać do własnej rozgrywki. W Polskich, oraz zagranicznych kasynach możemy zobaczyć nie raz największe wygrane, jakie notowane są właśnie dla gry BlackJack, która oferuje nam swobodę w swojej własnej rozgrywce.
W stanach zjednoczonych szacuje się iż rozgrywka w Black Jacka. dziennie może oferować nawet 2,5 miliona wygranych wg. Liczonych, dziennych, średnich wygranych w tym zakresie rozgrywki. Jest to liczba imponująca, biorąc pod uwagę iż zakłady. w Black Jacku nie należą do największych, jakich dokonuje się w kasynach internetowych, oraz proponowanych nam grach hazardowych.